Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

RZECZY KTÓRE WKURWIAJĄ WE WŁOSZECH #1 (COSA FA INCAZZARE IN ITALIA #1)

 
facebook.com/zdupy - Lajkuj Fanpage! youtube.com/user/programzdupy - Subuj kanał! rzeczyzdupy.pl - KOSZULKI!!! QUE COSA? SROZA-DUPOZA!!! Jeżeli Ciebie też wkurwiają Ci wąsaci, albo gładko ogoleni, pieknie zbudowani Włosi to witaj w domu bracie! Co mają Włosi czego ty nie masz? Właściwie wszystko, ale przede wszystkim jest tam kurwa ciepło wiec to wystarczający powód, żeby być na nich wkurwionym! Jeżeli masz jakichś kolegów Włochów to koniecznie im pokaż, żeby wiedzieli jakimi sa bydlakami. A potem im tłumacz płacząc i plując zębami, że to tylki taki prank, taka ironia chlip chlip. Teraz serio - Domyślam się, że kilku Włochów, którzy nie znają mojego programu zobaczy ten materiał - Pamiętajcie wąsaci hydraulicy, że ten film jest powieleniem stereotypu, wyciagnięciem na wyżyny absurdu różnych rzeczy. Tak naprawdę kurewsko zazdroszczę Wam większości z nich. Więc zluzujcie sparmezaniałe cipulindy bo za moment wrzucam napisy;) To dopiero pierwsza część, ale druga już za kilka dni, więc wyczekuj jej, jak Małgorzata Rozenek szczecińskiego penisa Teraz już widzicie jak spędzam wakacje - zapierdalając cały czas z kamerą… Mega props dla Mishon, która musiała wytrzymywac moje zapierdalanie z kamerą, a także sama pomogła mi nakręcic kilka rzeczy: facebook.com/freakshowmishon instagram.com/freakshowmishon Więlkie dzięki dal chłopaków - Mateusza, Kamila, Alekseya i Scotta za bycie ZDupyNaTors(przynajmniej połowa z nich;-) i trafeieniu na siebie w tym samym mieście we Włoszech, gdzie chłopaki pomogli mi nakręcić kilka scen, oraz w nich wystąpili:) Pozdro dla Widara i Kamila za wyjebanie mnie z kadru:) Wielkie dzięki dla Kosmoskiego za miniaturkę: facebook.com/13devils R.A.U. za biciwo, które leci: facebook.com/orkiestrau Jeżeli nie masz mnie dosyć możesz mnie stalkować jak jebnięty w różnych social mediach Obserwuj na INSTAGRAMIE: instagram.com/programzdupy TWITCHU: twitch.tv/zdupy TWITTERZE: twitter.com/programzdupy i SNAPCHAT: ZDupy i na koniec tylko jedno, przyjacielskie: Vaffancullo cazzo!

 


Z Dvpy
 
Data pliku video: 2015-09-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola