Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Krystek chce sprzedawać pustostany. 100 tysięcy złotych za jedno mieszkanie z zasobu komunalnego

Data publikacji: 2018-10-08, Data modyfikacji: 2018-10-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Sojusz Lewicy Demokratycznej zaprezentował swoje pomysły na poprawę sytuacji w zakresie dostępności mieszkań komunalnych w Szczecinie. Jak mówili działacze lewicy, podstawą jest zwiększenie ilości budowanych mieszkań. Gminy powinny wyznaczać tereny, gdzie powstawać będą nowe obiekty. Nie mogą być one jednak oddalane od centrum, teraz tak dzieje się, gdy projektowane są nowe osiedla w ramach programu rządowego „Mieszkanie Plus”. Dawid Krystek kandydat SLD na Prezydenta Szczecina, zasugerował także prywatyzację części pustostanów w kamienicach należących do ZBiLK. Czemu miałoby to służyć?

Pełna treść wiadomości na: wszczecinie.pl/aktualnosci,krystek_chce_sprzedawac_pustostany_100_tysiecy_zlotych_za_jedno_mieszkanie_z_zasobu_komunalnego,id-30442.html
wszczecinie.pl, Źródło artykułu: wszczecinie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola