Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Katowice-Szczecin Główny.TLK 48110 ,,Swarożyc".EP07-1033 .19 .05. 2018

 
W Sobotę 19.05.2018 ,po ponad 7,5 godzinnym kręceniu kolejowego szlaku z Katowic do Szczecina, wyszedł mi taki oto film. To było moje najdłuższe wówczas w ciągu jednego dnia filmowanie. Szlaku Olsztyn Gł.-Bielsko-Biała Gł. nie liczę, gdyż materiał ten kręciłem w dwóch ratach. Po przyjeździe do Szczecina, tradycyjnie kilka ujęć z miasta, a potem zameldowanie w hotelu. Na miejsce dotarłem taksówką .Nie miałem siły szukać autobusu, czy tramwaju. Taksówkarz skasował ,mnie na 23 złote. Tak się zagadał ,ze przejechał adres pod który miał mnie zawieźć. Mowa o Centum Żeglarskim- ulica Przestrzenna 19 w Szczecinie.Jak się dowiedział co robię w Szczecinie, obiecał zasubskrybować kanał. Tak więc zapraszam do oglądania! On Saturday.19/05/2018, after more than7,5 hours of filming the rail route from Katowice to Szczecin,this movie came out for me.It was my longest filming then for one day. Route Olsztyn Gł.-Bielsko-Biała Gł. I do not,count because this material was shot in two installments.After arriving in Szczecin, traditionaly take several shots from the city, and then check in at the hotel.I arrived to the place by taxi.I did not have the strenght to look for a bus or a tram.The taxi driver talked about it so much that he went to the adress he was supposed to take.I am talking about Sailing Center-Przestrzenna 19 in Szczecin.When he found outwhat I was doing in Szczecin, he was going to subscribe to the channel.So,I invite you to watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-05-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola