Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

EVENTOWE JAJKA! WYKLUWANIE 27 x 7 KM JAJEK! POKEMON GO SZCZECIN

 
Maraton wykluwania eventowych jajek! 27 x 7 KM jajek w Szczecinie! Podczas moich odwiedzin u rodzinki w Szczecinie pozwoliłem sobie na jeden dzień z Pokemon GO! Pozwiedzałem miasto, które coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Czy wykluło się coś dobrego? Zapraszam do oglądania! Pod koniec odcinka widać rajd na którym zrobiłem Tyranitara SOLO! Kto nie widział, wbijać! youtube.com/watch?v=vNmkpKlLBu4 Kliknij aby Subskrybować kanał : youtube.com/c/Diltek?sub_confirmation=1 Facebook : facebook.com/diltekgo/ Grupa na Facebooku : facebook.com/groups/237266680394273/ Instagram : instagram.com/diltek/ Dla tych którzy chcieliby wesprzeć mnie w tym co robię i chcieliby pomóc w rozwoju kanału : tipanddonation.com/diltek Z góry dziękuję! Pokémon is Copyright Gamefreak, Nintendo and The Pokémon Company 2001-2016 All images and names owned and trademarked by Nintendo, Niantic, The Pokémon Company, and Gamefreak are property of their respective owners. #27x7KM #wykluwaniejajek #eventowejajka #maratonwykluwania

 


Diltek
 
Data pliku video: 2018-12-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola