Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Właściciel wodolotu: Bez wsparcia lokalnych władz, to się nie opłaca

Data publikacji: 2018-08-11, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
"Jadwigi" nie sprzedajemy, my tylko sondujemy rynek - tak armator Michał Łakomski odpowiada na pytanie reportera Radia Szczecin o powód wystawienia wodolotu na internetowym serwisie aukcyjnym.Ogłoszenie jest sukcesywnie odnawiane - ostatni raz 6 sierpnia. Nie ma w nim również mowy o awariach, mimo, że wodolot obecnie nie kursuje, bo... ma zepsuty silnik. Armator Michał Łakomski poinformował reportera Radia Szczecin, że rejsy wodolotem są nieopłacalne. - Bez wsparcia władz miasta czy sejmiku samorządowego to nie ma ekonomicznego uzasadnienia - powiedział Łakomski. - Zwyczajnie się nie opłaca. Poinformował również o tym, że wodolot nie jest na sprzedaż, a ogłoszenie wisi po to, żeby sondować rynek. - Ten wodolot jest wystawiony na sprzedaż już od kwietnia 2018 roku. Już się wypowiadałem na ten temat. Traktuję to tylko i wyłącznie jako badanie rynku - podkreślił Łakomski. W kwietniu wodolot uległ awarii układu chłodzenia. Urząd Morski w Szczecinie nie wyraził zgody na kolejne rejsy z uwagi na bezpieczeństwo żeglugi. "Jadwiga" wróciła jednak na wody regionu po kilku naprawach. Pod koniec lipca armator "Jadwigi" odwołał ko ...

Pełna treść wiadomości na: radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=375688
radioszczecin.pl, Źródło artykułu: radioszczecin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola