Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ten kibic jest niewinny! A pani z przedszkola czeka na swoją kolej

Data publikacji: 2018-08-11, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Niewinny - tak zdecydował szczeciński sąd w sprawie kibica zatrzymanego za trzymanie tzw. sektorówki na stadionie przy ulicy Twardowskiego.Mężczyzna trafił na policyjną izbę zatrzymań po kwietniowym spotkaniu Pogoni z Sandecją Nowy Sącz. Zarzut? Trzymanie wielkiej flagi, pod którą do odpalania rac szykowali się kibice. W myśl ustawy o imprezach masowych, takie działanie może być traktowane jako współudział w złamaniu prawa. Sędzia, po kilku rozprawach i przesłuchaniu świadków - w tym prezesa Pogoni, Jarosława Mroczka - zdecydowała, że nie ma wystarczających dowodów na to, że kibic działał świadomie. Flagę z okazji 70-lecia istnienie klubu trzymało przynajmniej kilkadziesiąt osób. Policja po meczu zatrzymała dwie - w tym pracownicę przedszkola. Ta wciąż czeka na swoją rozprawę.

Pełna treść wiadomości na: radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=375703
radioszczecin.pl, Źródło artykułu: radioszczecin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola