Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szymańska poparła kandydata PiS na burmistrza Nowogardu

Data publikacji: 2018-10-12, Data modyfikacji: 2018-10-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Tej miejscowości nigdy nie odwiedził dotychczas żaden znaczący polityk. W piątek szefowa kancelarii prezydenta Polski Halina Szymańska spotkała się z mieszkańcami Wierzbięcina.Udzieliła tam poparcia Marcinowi Nieradce, który kandyduje na burmistrza gminy Nowogard. To pierwszy znaczący polityk, który odwiedził Wierzbięcin - mówi Kazimierz Łojek, kandydat na burmistrza Dobrej. - Nie było wcześniej takich polityków - powiedział Łojek. Szymańska spotkała się z mieszkańcami Wierzbięcina na osiedlu . Mówiła, że rząd przygotował wiele programów pomocowych dla takich miejscowości. - Przede wszystkim powinniśmy zachęcić mieszkańców do tego, aby wybrali dobrych samorządowców. Rząd stwarza świetne warunki do różnego rodzaju działań w sferze remontów dróg czy budowy przedszkoli i żłobków - mówiła szefowa kancelarii prezydenta. Marcin Nieradka, kandydat na burmistrza Nowogardu, chce zaoferować pomoc mieszkańcom Wierzbięcina m.in. w zdobyciu funduszy na docieplanie domów. - Po upadku PGR-u mieszkańcy Wierzbięcina i wielu innych wiosek zostali sami z wieloma problemami. Na osiedlach byłych pracowników PGR-u n ...

Pełna treść wiadomości na: radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=378684
radioszczecin.pl, Źródło artykułu: radioszczecin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola