Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Prowokacja cierpów z City taxi Szczecin na TAXI Złotówę

 
Jest to materiał z wideorejestratora TAXI Złotówy. Opis zdarzenia: W piątkowy wieczór dostałem telefoniczne zlecenie ze stacji benzynowej na ul. Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Gdy po ok. 20 min przyjechałem na miejsce, czekało tam kilkanaście taksówek z korporacji City taxi Szczecin. Gdy jeden z taksówkarzy wsiadł do mojego samochodu od początku zachowywał się wobec mnie chamsko i agresywnie, co powodowało moje duże zdenerwowanie. Gdy dostałem informację gdzie ta osoba chce jechać byłem już na wyjeździe w drogę jednokierunkową, a nawigacja którą się posiłkowałem wyznaczyła trasę chwilę później. Moim błędem było, że ruszyłem ze stacji nie znając jeszcze adresu docelowego, przez co dojechałem tam okrężną drogą. Taksometr wskazał kwotę 3,40zł, a gdybym pojechał najkrótszą drogą wskazał by 1zł. W wyniku mojej pomyłki odstąpiłem od pobrania opłaty za ten "kurs". Gdy na miejsce przyjechała wezwana przez pasażera policja, odstąpiła od podjęcia czynności, gdyż nie zostało popełnione żadne wykroczenie. Cała sytuacja była perfidnie zaplanowaną prowokacją mającą na celu oszkalowanie TAXI Złotówy w opinii publicznej. Nieprawdziwe informacje o "bohaterskiej akcji złapania oszusta przez związek zawodowy taksówkarzy" pojawiły się w internecie kilka chwil po tym zdarzeniu. Miejsce prowokacji oraz trasa także została wybrana nieprzypadkowo, gdyż w większości sytuacji kierowcy wyjeżdżają z tej stacji w stronę głównej drogi na ul. 26 kwietnia. Na szczęście udało mi się całą sytuację nagrać, a jej ocenę pozostawiam wam.

 


TAXI Złotówa
 
Data pliku video: 2017-11-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola