Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nitras: "Przez Krzystka nie urodziło się w Szczecinie 550 dzieci". Kłótni o in-vitro ciąg dalszy. Dzisiaj sesja nadzwyczajna

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W czwartek odbędzie się nadzwyczajna sesja rady miasta, na której poruszony zostanie temat obywatelskiego projektu uchwały w sprawie refundacji in vitro. Inicjatorem działania jest Sławomir Nitras, kandydat Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta Szczecina. Przez ostatnie tygodnie działacze zbierali podpisy w tej sprawie. Wiele wskazuje jednak na to, że czwartkowa sesja nie dojdzie do skutku, bo swoją nieobecność zapowiedzieli już Bezpartyjni, a i wielce prawdopodobne jest, że nie pojawią się tam także politycy PiS. O sprawie rozmawialiśmy w środowym wydaniu programu „Studio wSzczecinie.pl”, którego gościem był Sławomir Nitras.

Pełna treść wiadomości na: wszczecinie.pl/aktualnosci,nitras_przez_krzystka_nie_urodzilo_sie_w_szczecinie_550_dzieci_klotni_o_in_vitro_ciag_dalszy_dzisiaj_sesja_nadzwyczajna,id-30459.html
wszczecinie.pl, Źródło artykułu: wszczecinie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola