Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Goście RSnW oceniają szczeciński program in vitro

Data publikacji: 2018-12-06, Data modyfikacji: 2018-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Od nowego roku ruszy szczeciński program in vitro - goście programu "Radio Szczecin na Wieczór" są podzieleni, co do słuszności wprowadzenia projektu.Prezydent Szczecina Piotr Krzystek, choć jest przeciwnikiem metody in vitro, to jednak stwierdza, że "jako prezydent wszystkich mieszkańców nie może odmawiać im prawa do wyboru takiej metody". Radna Koalicji Obywatelskiej Dominika Jackowski uważa, że najważniejszy jest cel - pozwolić parom z problemami z płodnością wychowywać dzieci. - Dzieci powstają, tak naprawdę, w wyniku miłości dwojga ludzi, a to czy jest to metoda medyczna, czy naturalna nie powinno stanowić dla nikogo różnicy, mamy przecież XXI wiek - powiedziała Dominika Jackowski. Sekretarz powiatowy PiS Marek Duklanowski uważa, że prezydent Piotr Krzystek nie powinien zmieniać zdania w sprawie in vitro. - Jeśli jestem przeciwnikiem wprowadzenia metody in vitro, a pełnię funkcję prezydenta w mieście, to jednak tego nie propaguję i nie działam w danym kierunku. Jeżeli pan prezydent z jednej strony mówi, że nie jest zwolennikiem, to nie powinien tego promować i w tym kierunku dział ...

Pełna treść wiadomości na: radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=381372
radioszczecin.pl, Źródło artykułu: radioszczecin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola