Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gorąca dyskusja nt. wiceministra cyfryzacji

Data publikacji: 2019-01-13, Data modyfikacji: 2019-01-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Nie ma kompetencji, by pełnić tę funkcję - tak o Adamie Andruszkiewiczu wypowiadała się cześć gości "Kawiarenki politycznej". Pod koniec grudnia były prezes Młodzieży Wszechpolskiej został powołany na stanowisko wiceministra cyfryzacji.Według Jakuba Kozieła z Kukiz'15, Andruszkiewicz to "typ karierowicza". - Tak działa rząd. Jeśli tworzymy kolejne miejsca po to, żeby przyciągać jakieś grupy społeczne czy zyskać poparcie, no to tak się dzieje, że takie osoby, które nie są przygotowane do takiej roli, obejmują tę tekę - mówił Kozieł. Poseł Platformy Obywatelskiej Arkadiusz Marchewka zaznaczył, że nie przypomina sobie, aby nowy wiceminister zabierał głos w sprawie informatyzacji państwa. Jak mówił, nie był on członkiem sejmowej komisji cyfryzacji. - Z 12 departamentów i biur, pan Andruszkiewicz będzie odpowiadał nawet nie za jeden, nie za kontakty z parlamentem. Nie sądzę, by w sposób znaczący przyczynił się do poprawy jakości cyfryzacji administracji publicznej - mówił Marchewka. Sylwester Chruszcz, czyli poseł koła Wolni i Solidarni z którego wystąpił niedawno Andruszkiewicz, był dość powściągliwy w ocenie. - Jeśli miałbym zazdrościć, to ciężkiej pracy, która go ...

Pełna treść wiadomości na: radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=383038
radioszczecin.pl, Źródło artykułu: radioszczecin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola