Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Działki nad Zalewem Szczecińskim, Brzózki, gm. Nowe Warpno - bezpośrednio, PROMOCJA 50/50!!!

Data dodania: 2012-04-12
Kategoria: Nieruchomości » Sprzedaż
 
WIELKA PROMOCJA 50/50

Proponujemy 24 piękne działki budowlane nad Zalewem Szczecińskim zlokalizowane w Brzózkach w gminie Nowe Warpno, zaledwie 200 m od linii brzegowej. Powierzchnia od 1000 do 3400 m2.

Tylko do końca maja 2012 proponujemy malownicze działki w systemie 50/50 (!): wpłać połowę wartości działki w dniu zawarciu umowy, a drugą dopiero za ROK!!!

Pospiesz się! Nie pozwól uciec marzeniom.

Działki budowlane nad Zalewem pod lupą

- działki położone są zaledwie 200 m od linii brzegowej Zalewu Szczecińskiego,

- otulają je piękne sosnowe lasy Puszczy Wkrzańskiej - masz szansę zamieszkać lub zrealizować inwestycję biznesową w prawdziwej oazie zieleni i uroków natury,

-w najbliższym czasie w odległości zaledwie kilku km zostanie oddany do użytku port jachtowy oraz nowoczesne obiekty turystyczne i rekreacyjne - z restauracjami, gabinetami SPA, siłownią, basenem oraz boiskami do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej,

- zapewniamy możliwość określenia statusu działki oraz pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności,

- zdecyduj o powierzchni swojej działki (od 1000 do 3400 m2),

- cena: zaledwie 40 PLN/m2.

Pamiętaj o promocji 50/50!

Zrealizuj swoje marzenia za pół ceny!

Dowiedz się więcej.
Odwiedź naszą stronę internetową:
www.brzozki.com.pl
TEL: 604 222 433
biuro@brzozki.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt
Paweł Wiśniewski
TEL: 604 222 433
biuro@brzozki.com.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola