Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

CZYSZCZENIE PIERZA, SZYCIE KOŁDER, PODUSZEK,GWARANCJA Żetelnej Usług

Data dodania: 2012-10-04
 
Czyszczenie Pierza, Szycie Kołder, Poduszek wg. Norm Europejskich EN 12934

Usługi są objęte GWARANCJĄ. Czas realizacji zleceń w ciągu 5 dni.

Pierze jest prane w preparatach bakterio i grzybobójczych i po praniu i selekcjonowaniu spełnia normy pierwszego gatunku.

Materiałem wsypowym jest najlepsza dostępna na rynku polskim, Andrychowska tkanina zawierająca 100 % bawełny.

Uwzględniane są indywidualne życzenia i preferencje klienta w pełnym zakresie usług, rozmiarów i wielkości wypełnienia kołder, poduszek itp.. wyrobów.

Usługi wykonujemy z Puchu i Pierza powierzonego lub własnego.

Nasze wyroby cieszą się dużym powodzeniem w Niemczech, Norwegii, Dani, Szwecji, a nawet i w Australii i Są Idealnym i praktycznym pomysłem na Prezent dla najbliższych.

GWARANTUJEMY ! Wysoką Jakość usług, oraz GWARANCJĘ na wykonane usługi.Pranie Pościeli Wełnianej, Kaszmirowej, i innych wyrobów Wełnianych wraz z ich dezynfekcją i z dodatkiem Lanoliny.

Po praniu, Wyroby wełniane są zdezynfekowane, puszyste i miłe w dotyku.

Od 6 lat specjalizujemy się w Praniu Wełny i wyrobów wełnianych.

Usługi są realizowane w ciągu 3 dni od chwili przyjęcia zlecenia i są objęte Gwarancją.Czyszczenie, Pranie Dywanów, Wykładzin, Tapicerek, Łóżek, Foteli, Krzeseł, wraz z ich dezynfekcją i Apreturą.

Odbiór i zwrot Gratis.

Dywany są odwożone do klienta na drugi dzień bez żadnych ukrytych kosztów dodatkowych.Kompleksowe, Profesjonalne Do-Czyszczenie AUT - nawet ze starego zrobimy Pięknego, Świeżego i Pachnącego. np. Tylko 350 zł. Bez żadnych ukrytych kosztów dodatkowych, kosztuje kompleksowe czyszczenie wnętrza auta wraz z rzetelnym praniem tapicerek, podsufitki, plastików, oczyszczaniem kanałów nawiewowych, dezynfekcją auta wraz z bagażnikiem, myciem szyb. Usługi świadczymy od wielu lat dla VOLVO, SKANIA, MAN, SKODA, DAF, oraz dla KONKURENCJI.

GWARANTUJEMY ! Wysoką Jakość usług, oraz GWARANCJĘ na wykonane usługi. Ponadto oferujemy; Czyszczenie Dywanów, Aut, Wełny, Kaszmiru, Pierza, Szycie Kołder, Poduszek, Magiel, Naprawę Maszyn do SZYCIA i odkurzaczy Piorących.
Kontakt
Zapraszamy do współpracy.

Z wyrazami Szacunku Autoryzowana Firma JAKOŚĆ

Szczecin ul. Marii Dąbrowskiej 16

czynne; Pon.-Pt. 10 -17 w soboty 10-14

tel. 500 570 525 całą dobę.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola