Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CO ROBIĆ W SZCZECINIE? #SZCZECIN #CAFE22 #BAJGLE #NEXTBIKE

 
▾ ▾ ▾ zobacz niżej ▾ ▾ ▾ Zapraszam na specjalny odcinek, nagrany dość spontanicznie. Odwiedziłam trzy przypadkowe miejsca w Szczecinie. To pierwszy tego typu film na kanale, przygotowany zupełnie bez scenariusza i konkretnego planu. Koniecznie dajcie znać, czy chcecie więcej takich filmów ♡ Miejsca, które odwiedziłam: ★ CAFE 22 pl. Rodła 8 cafe22.pl/ (błędnie podałam godziny otwarcia, do kawiarni możecie wpaść między 11:00-23:00) ★ MUZEUM NARODOWE W SZCZECINIE- CENTRUM DIALOGU PRZEŁOMY pl. Solidarności 1 przelomy.muzeum.szczecin.pl/ ★ BAJGLE KRÓLA JANA ul. Rynek Nowy 6 youtube.com/watch?v=mlno7xMFS4c (fantastyczny filmik!!!) ★ A tutaj strona do NEXT BIKE nextbike.pl/ DO MNIE: ✔ mail: notojestem1 malpka gmail.com ✔ FACEBOOK: facebook.com/No-to-jestem-1548904202076668/ ✔ INSTAGRAM: no_to_jestem instagram.com/no_to_jestem/ Muzyka: Ikson - Verge (Free Music for Vlogs) KSMK x FAL - Together (Free Music for Vlogs) Oshova - Nature's Voice (Free Music for Vlogs) soundcloud.com/stream lub biblioteka yt Niniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie. #jedzenie #rozrywka #kawiarnie #szczecin #rowermiejski *FILM NIE JEST SPONSOROWANY

 


No to jestem!
 
Data pliku video: 2018-10-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola