Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Betonowe sandacze | Szczecin

 
▬▬▬▬▬▬▬ SG BAITS PROJEKT - Hasło Rabatowe ▬▬▬▬▬▬▬ Hasło tego tygodnia to : "KRZYSZTOFJARZYNAZESZCZECINA" sgbaits.pl Rabat 10 % Obejmuje WSZYSTKO !!! TOTALNIE WSZYSTKO !!! Macie tylko TYDZIEŃ takiego SZCZĘŚCIA !!! HASŁO jest ważne do dnia 30.10.2018r. Hasła będą generowane wraz z nowym odcinkiem w każdy wtorek o godzinie 17:00. Hasła będą różne oraz będą dotyczyły wybranego asortymentu sklepu. Dlatego spiesz się taka okazja szybko może się nie powtórzyć. ▬▬▬▬▬▬▬ MÓJ SPRZĘT ▬▬▬▬▬▬▬ Wędki: DAM EFFZETT Optimus 3-15 210cm Black Vertical 190cm : sgbaits.pl/madcat-wedka-black-... White Deluxe 320 : sgbaits.pl/madcat-wedka-white-... Green Deluxe 275 : sgbaits.pl/madcat-wedka-green-... kołowrotki: DAM QUICK ALUX 30 wszystkie młynki MADCAT : sgbaits.pl/dam-kolowrotek-quic... oraz PENN SPINFISHER 9500 i 10500 sgbaits.pl/penn-kolowrotek-spi... Plecionka : 8braid EFFZETT 0.12 sgbaits.pl/madcat-plecionka-g2... Kamery : GoPro Hero 4 Session Aparat Canon D7 z mikrofonem RODE ▬▬▬▬▬▬▬ STREFA WSPARCIA ▬▬▬▬▬▬▬ Jak wiecie kanał prowadzę już jakiś czas i ciągle w niego inwestuje aby robić to coraz lepiej i na wyższym poziomie. A dodatkowo coraz mocniej bawię się w Wędkarstwo. Marzy mi się kiedyś oderwanie od zgiełku pracy i poświęcenie czasu dla paru na prawdę dobrych produkcji. Teraz na kanale nie będzie łowienia tylko z brzegu, mamy ponton z którego będę robił filmy niczym Discovery, National Geographic albo POLSAT :D ► NOWE FILMY W KAŻDY WTOREK ► Kliknij tu aby Subskrybować → bit.ly/2Mztam7 ► PATRONITE → bit.ly/2KuGwTu Dołącz do grona sponsorów i wspieraj mnie jak możesz :) ► Facebook → bit.ly/2tOPG2L ► Instagram → ► Grupa FB Wędkarze Krzywej Wędki → bit.ly/2Mue41k ▼ Muzyka : BaQ Beatz

 


KRZYWA WĘDKA
 
Data pliku video: 2018-11-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola