Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

19. Sobota - Szczecin gośc. Spółdzielnia (prod. Matheo) skrecze Dj FEEL-X

 
Zapraszamy do odsłuchu drugiej płyty Soboty - Gorączka Sobotniej Nocy KOPIOWANIE ZABRONIONE Szczecin: sampel z utworu Szczecin tekst: Bogdan Kryś muzyka: Bogdan Kryś Do nabycia na stoprocent.com facebook.com/SobotaStoproRap facebook.com/MatheoProductions mp3 do nabycia na soundpark.pl/Sobota Gorączka Sobotniej Nocy to drugi album szczecińskiego rapera SOBOTY z wytwórni StoproRap, który po udanym debiucie płyty Sobotaż, tym razem jeszcze wyżej postawił sobie poprzeczkę. Za produkcję w całości odpowiada Matheo. Producentem wykonawczym jest Winicjusz Bartków. Na płycie wystąpili gościnnie: Chada, Chór Montu, Czapka, Matheo, Paluch, Panna Quan Peja, Pih, Rena, Rufijok, Sage, Smagalaz, Starszy, Tede, Tony Jazzu, Wini. Skrecze: Dj FEEL-X, Dj Decks Za miks i master odpowiedzialny jest Sebastian "madmagister" Witkowski Płyta w stosunku do poprzedniej jest bardziej spójna muzycznie, choć nie jest wolna od eksperymentów. Można na niej znaleźć przekrój brzmień: od elektronicznych, poprzez żywe instrumenty, po dźwięki zahaczające nawet o folk. Wszystko wymieszane w wyważonych proporcjach i określające wyjątkowy muzyczny styl zarówno Matheo jak i SOBOTY. Płyta jest również wielogatunkowym projektem pod wspólnym mianownikiem hip hopu, który ma za zadanie kreować trendy w muzyce, a nie być tworem wzorowanym na nich. Graficzną stroną projektu zajął się główny designer Stoprocent GuruGomez. Zdjęcia wykonał Adam Fedorowicz. Track lista: 1.Intro 2.Zabroń mi 3.Mój czas feat. Matheo, Starszy 4.Mój dom 5.Nic się nie zrobi samo 6.Przedstawienie musi trwać 7.Ucieczka feat. Rufijok (skrecze dj FEEL-X) 8.Naprzód feat. Paluch, Peja, Panna Quan (skrecze dj Decks) 9.Do góry łeb feat. Chór Montu 10.Czuję się dobrze 11.Gorączka sobotniej nocy 12.Przekaz feat Tede 13.skit 14.Wolny mikrofon 15.Niech ktoś mi kurwa powie feat. Smagalaz, Wini 16.Zimny drań 17.Numer na życzenie 18.Era frajera feat. Czapka (skrecze dj FEEL-X) 19.Szczecin feat. Spółdzielnia (skrecze dj FEEL-X) 20.Bez odwrotu feat. Pih, Chada 21.Jesteś już mój, jesteś już moja GOŚCIE: katy & skrecze zrobił DJ FEEL-X dla Siła-Z-Pokoju Version Records nagrane w SZPVRec STUDIO Tychy '2011 silazpokoju.com (TRACK 7,18,19) skrecze zrobił dj Decks (track 8), zrealizowano w La Bomba Studio wsparcie: Andrea Bandić (track 14), Patrycja Kawałko (track 10) gitara basowa: Szymon Orłowski(track 6,16) skrzypce: Łukasz Górewicz( track 3,11 ) gitara elektryczna: Maciej Kiersznicki (track 10, 20) trąbka: Łukasz Chmielewski (Vespa) (track 16) akordeon: Matheo (track 11,12,18) gitara akustyczna: Matheo (track 10)

 


stoprocentTV
 
Data pliku video: 2011-10-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu leży w województwie zachodniopomorskim i jest jego stolicą. To także największe miasto w województwie. Położone jest nad rzeką Odrą. Zostało założone w IX w. Ludność w liczbie 407 tys. pozwala Szczecinowi na zajmowanie siódmego miejsca pod tym względem w kraju, a powierzchnia 300 km² powoduje, że jest na najniższym stopniu podium wśród miast Polski o największym zajmowanym obszarze. Miasto jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Port obsługuje armatorów z najdalszych zakątków świata.

Miłośnicy zwiedzania odnajdą najciekawsze obiekty zabytkowej architektury na Wałach Chrobrego. Niech ciekawość poznania zabytków miasta rozpali fakt, że znajduje się ono na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługuje miejska zieleń, nie bez powodu Szczecin został nazwany pływającym ogrodem. Występują tu liczne miejskie lasy, parki, skwery i zieleń uliczna. Znajdziemy tu jedną z największych lip w naszym kraju - Lipa szerokolistna św. Ottona. Gdy już przy nazewnictwie jesteśmy warto wspomnieć, że miasto bywa nazywane Paryżem Północy. Wszystko przez gwiaździsty układ urbanistyczny porównywalny do tego w stolicy Francji.

 

Czy wiesz że...

W Szczecinie warto odwiedzić m.in.: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów, Rynek Sienny / Nowy Rynek, Targ Rybny, Deptak Bogusława, Bulwar Piastowski.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola